Work and Travel'da Nakito!

Nakito ile Amerika'da da yanınızdayız!

Work and Travel deneyiminize başlamadan önce Şubelerimizden anında alabileceğiniz veya Online başvurabileceğiniz USD para birimli Nakito ile Work and Travel süresince tüm nakit çekim ve alışveriş işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Work and Travel programına katılmak için Amerika'ya giderken yanınızda götürmeniz gereken tutarı Nakito'ya yükleyip nakit taşıma riskinden kurtularak, paranızı güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz.

Nakito kart herhangi bir banka hesabına bağlı olmadığından, hesap açma ücreti, hesap işletim ücreti, kart aidatı vb. ücretler ödemezsiniz. USD para birimli Nakito ile Amerika'da yapacağınız işlemlerde kur farkından etkilenmezsiniz. Web şubemizden kart bakiyenizi ve işlemlerinizi 7/24 kontrol edebilirsiniz.

Üstelik Work and Travel süresince ihtiyaç duymanız halinde; Türkiye'deki yakınlarınız yüklenen tutarın %2'si ve azami 10.00 TL ücret karşılığında kartınıza para yükleyebilirler.

Nakito ile ilgili detaylı bilgi almak için;
TurkishBank Müşteri Destek Hattı'nın +90 (212) 373-73-73 numaralı telefonundan veya iletişim sayfasından yazılı olarak bize ulaşabilirsiniz.

Avantajlar Dünyası sayfasına geri dönmek için lütfen tıklayınız