İngiltere'ye Para Göndermenin En Ucuz Yolu

Dil eğitimi için İngiltere'ye gidiyorsanız tüm finansal işlemleriniz için tek ihtiyacınız Nakito!

Şubelerimizden anında alabileceğiniz veya Online başvurabileceğiniz Pound para birimli Nakito kart ile İngiltere'deki tüm nakit çekim ve alışveriş işlemlerinizi kur farkından etkilenmeden gerçekleştirebilirsiniz. Ücret ve komisyonlar için lütfen tıklayınız.

Nakito kart herhangi bir banka hesabına bağlı olmadığından, hesap açma ücreti, hesap işletim ücreti, kart aidatı vb. ücretler ödemezsiniz. Web şubemizden kart bakiyenizi ve işlemlerinizi 7/24 kontrol edebilirsiniz.

İngiltere'ye para göndermenin en ucuz yolu Nakito! Türkiye'deki yakınlarınız yüklenen tutarın %2'si ve azami 10.00 TL ücret karşılığında Nakito kartınıza kolayca para yükleyebilirler. Yüklenen tutar anında kart bakiyenize yansıyacaktır.

İngiltere'deki adresiniz TurkishBank UK!

İngiltere'deki tek Türk Bankası olan TurkishBank UK, Londra'daki 7 Şubesi ile ihtiyacınız olan her konuda Size yardımcı olacaktır. Üstelik Şubelerinde Türkçe konuşulan TurkishBank UK, güvenilir ve güleryüzlü hizmeti ile önemli bir fark yaratacaktır.

Nakito ile ilgili detaylı bilgi almak için;

TurkishBank Müşteri Destek Hattı'nın +90 (212) 373-73-73 numaralı telefonundan veya iletişim sayfasından yazılı olarak bize ulaşabilirsiniz.

Avantajlar Dünyası sayfasına geri dönmek için lütfen tıklayınız