Erasmus için Nakito!

Erasmus'çular Nakito'yu çok sevdi! Fransa, İspanya, İtalya, Litvanya, Bosna Hersek, Hollanda, Belçika, Portekiz ve daha birçok Avrupa ülkesinde Erasmus için bulunan öğrenciler Nakito'nun rahatlığı ve avantajları ile tanıştı.

Nakito'ya sahip olmak için tek yapmanız gereken TurkishBank Şubelerine uğramak. Sadece kimliğinizle anında kartınızı alabilir, Erasmus için bulunduğunuz ülkede tüm nakit çekim ve alışveriş işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Nakito kart herhangi bir banka hesabına bağlı olmadığından, hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Web Şubemizden kart bakiyenizi ve işlemlerinizi 7/24 kontrol edebilirsiniz.

Euro, Dolar ve Pound para birimli Nakito kartlar ile bulunduğunuz ülkenin para birimine bağlı olarak kur farkından etkilenmezsiniz.

Üstelik Erasmus için yurt dışında bulunduğunuz süre içinde Türkiye'deki yakınlarınız yüklenen tutarın %2'si ve azami 10.00 TL ücret karşılığında kartınıza para yükleyebilirler.

Ayrıca, NAKİTO’nuzu alırken SCHENGEN öğrenci vizesi için bir gereklilik olan Öğrenci Seyahat Sağlık Sigortanızı da Bankamız Şubelerinden yaptırabilirsiniz.
Öğrenci Seyahat Sağlık Sigortası detayları için tıklayınız.

Nakito ile ilgili detaylı bilgi almak için;
TurkishBank Müşteri Destek Hattı'nın +90 (212) 373-73-73 numaralı telefonundan veya iletişim sayfasından yazılı olarak bize ulaşabilirsiniz.

Online Başvuru için lütfen tıklayınız.

Avantajlar Dünyası sayfasına geri dönmek için lütfen tıklayınız