Yurt Dışında Yanınızda NAKİTO'nuz Olsun Yeter!

Yurt dışına çıkarken, artık yanınızda para taşımanıza gerek yok.

TurkishBank'ın Ön Ödemeli kartı Nakito'ya; Amerikan Doları, Euro veya Pound cinsinden dilediğiniz tutarda para yükleyerek MasterCard amblemli tüm ATM'lerden para çekebilir, üye işyerlerindeki POS'lardan ve internetten güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Üstelik kur farkından etkilenmezsiniz.

Çok mu harcadınız? Yurt dışına para göndermenin en ucuz yolu Nakito!

İhtiyaç duymanız halinde; Türkiye'deki yakınlarınız da TurkishBank Şubelerinden nakit olarak veya diğer bankalardan kart numarasına EFT yoluyla kolayca NAKİTO'nuza yükleme yapabilirler. Bu işleme ilişkin ücretimiz 8.00 TL ile sınırlı olmak üzere %2'dir. Ayrıca PTT Şubelerinden de kartınıza kolayca para yükleyebilirsiniz. PTT Şubelerinden yapacağınız para yükleme işlemlerindeki alt sınır 20 TL, üst sınır 20 Bin TL'dir. PTT Şubelerinden karta para yatırma işlem ücreti 12.50 TL'dir.

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Nakito'ya sahip olmak için Bankamızda hesabınız olması gerekmez.
Online Başvuru sayfasındaki başvuru formunu doldurmanız, (212) 373 73 73'ten telefonla başvuru yapmanız veya size en yakın TurkishBank Şubesine uğramanız yeterli olacaktır.

Şubelerimizden yapacağınız başvurularda manyetik bantlı kart ücreti 10.50 TL, EMV Chip'li kart ücreti 20 TL olup; telefonla veya online başvurularda kurye ücreti de talep edilecektir.

Ön Ödemeli Karta;

Online Başvuru için lütfen tıklayınız. (*)

Telefonla Başvuru detaylarına ulaşmak için lütfen tıklayınız. (*)

Şubeden Başvuru için Şube Telefon ve Adres Bilgileri için lütfen tıklayınız.

(*) Online ve telefonla başvurular için teslim süresi azami 10 gün olup, acil teslim talepleriniz için (212) 373 73 73 Müşteri Destek Hattımız ile iletişim kurulmasını rica ederiz.

Avantajlar Dünyası sayfasına geri dönmek için lütfen tıklayınız