PayPal ile Kolay Alışveriş

PayPal; Türk Lirası'nın yanı sıra 24 farklı para biriminde ödeme yapmanıza imkan veren, dünyanın 190 ülkesinde binlerce e-ticaret sitesi tarafından tercih edilen bir ödeme sistemidir.

Online alışverişlerinizi kart bilgilerinizi paylaşmadan yapabilmek için ücretsiz açacağınız PayPal hesabınıza işlem yapmak istediğiniz kartınızı bir defaya mahsus tanımlayabilirsiniz.

PayPal kart bilgilerinizi saklar ve böylece her alışverişinizde kart bilgilerinizi tekrar tekrar girmenize gerek kalmaz. Birkaç dakikada PayPal hesabınızı açıp kartınızı ekledikten sonra PayPal ile alışveriş yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

PayPal sistemine kart bilgilerinizi ekledikten sonra, online alışverişlerinizde ihtiyacınız olan yalnızca e-posta adresiniz ve şifrenizdir.

PayPal Hesabı Nasıl Açılır?

Ücretsiz PayPal hesabınızı www.paypal.com adresinden açarak, TurkishBank kredi kartınızı, CashCard'ınızı; ön ödemeli kartınız Nakito, Card Extra veya Express Card'ınızı PayPal hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

PayPal ile Alışveriş Nasıl Yapılır?

PayPal ile anlaşmalı e-ticaret sitelerinden alışveriş yaparken, ödeme aşamasında PayPal seçeneğini tıklayarak, işleminizi tamamlamak için PayPal ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.

PayPal ödeme sayfasında kayıtlı e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek, kart bilgilerinizi paylaşmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

PayPal üzerinden satın aldığınız ürünle ilgili sorunlarınız, PayPal Alıcı Koruması çerçevesinde PayPal tarafından çözülecektir.

PayPal ile Ödemenin Avantajları Nelerdir?

Kullanışlıdır: Her işlemde kart bilgilerinizi paylaşmadan online alışveriş yapabilirsiniz. Siparişinizle ilgili sorunlarda, PayPal paranızı geri almanıza yardımcı olacaktır.

Kolaydır: PayPal ile ödeme yapabilmek için Paypal hesabınızda tanımladığınız e-posta adresiniz ile PayPal şifrenizi hatırlamanız yeterlidir.

Ücretsizdir: PayPal hesabı açmak ve PayPal ile alışveriş yapmak ücretsizdir.

Uluslararasıdır: Yurtiçi ve yurtdışındaki binlerce siteden PayPal ile alışveriş yapabilirsiniz.