*YENİ* Karttan Karta Para Transferi

YENİ UYGULAMA

Nakito, Card Extra ve Express Card hamillerimiz, (212) 373 73 73 Müşteri Destek Hattını arayarak 7 gün 24 saat kendi asıl ve ek kartları arasında para transferi/ bakiye aktarımı yapabileceklerdir. Mesai saatleri dışında arayan müşterilerimiz “1” nolu kart işlemleri menüsünü tercih ederek Müşteri Temsilcisine bağlanabilirler.

BİREYSEL MÜŞTERİLERİMİZE İLİŞKİN UYGULAMA

Bireysel Ön Ödemeli Kart hamillerimiz, kartları arasında havale yapmak istediklerinde Müşteri Destek Hattını arayacaklar ve güvenlik sorgulamasından sonra aktarım yapmak istedikleri borçlu ve alacaklı kart numaralarını belirterek, transfer işlemini Müşteri Temsilcilerimiz aracılığıyla anında gerçekleştireceklerdir.

TİCARİ MÜŞTERİLERİMİZE İLİŞKİN UYGULAMA

Ticari Ön Ödemeli Kart hamillerimiz bu uygulamadan faydalanabilmek için “Ticari Ön Ödemeli Kartlararası Para Transfer Talep Formu”nu doldurarak mdh@turkishbank.com adresine, (212) 230 08 44 nolu faksımıza veya ilgili Şubemize iletmelidirler. Bu yolla, firmanın birbirine bağlı Ön Ödemeli Kartları arasında para transfer işlemini yapmaya yetkili çalışanı belirlenmiş olacaktır. Ön Ödemeli Kartlar arasında para transferini firma adına yapmaya yetkili olacak personele ait ön ödemeli kart, FİRMA ANA KARTI olarak tanımlanacaktır.

Firma kartları arasında yapılacak karttan karta para transfer işlemleri, yetkili firma çalışanı tarafından FİRMA ANA KART'ına tanımlı özlük bilgilerinin Müşteri Temsilcileri tarafından telefonda teyit edilmesi sonrasında gerçekleştirilecektir.

“Ticari Ön Ödemeli Kartlararası Para Transfer Talep Formu”nu indirmek için lütfen tıklayınız.

KARTLARARASI PARA TRANSFER/ HAVALE İŞLEM KONTROLLERİ

Ön Ödemeli Kartlararasında para transfer işlemi sırasında aşağıdaki kontroller yapılacaktır:

  • Alacaklı ve borçlu ön ödemeli kartlar, aynı asıl kart numarası altında tanımlı ve birbirine bağlı olmalıdır.
  • Kartlar, aynı para birimine sahip olmalıdır.
    • Ön Ödemeli Kartlarınız arasında 7/24 havale ve bakiye aktarımı için işlem yapacağınız kartlarınızın yukarıdaki koşulları sağladığından emin olmak adına, (212) 373 73 73 veya mdh@turkishbank.com adresinden Müşteri Destek Hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

      FARKLI İSİMLERE TANIMLI ÖN ÖDEMELİ KARTLAR ARASINDA DA PARA TRANSFER EDİLEBİLİR Mİ?

      Evet edilebilir. Aynı müşteri altında tanımlı olmayan Ön Ödemeli Kartlararası para transfer işlemleri, havaleyi yapacak olan kart hamilinin imzalı talimatına istinaden mesai saatlerinde gerçekleştirilebilecektir. Bu konuda detaylı bilgi almak için (212) 373 73 73 numaralı telefondan Müşteri Destek Hattımıza ulaşabilirsiniz.