Ön Ödemeli Kart Özellikleri

Doldur ve Harca!
Son Ödeme Tarihi Yok! Faiz Yok!
Banka Hesabı Olmadan, Anında Cebinizde!

Express Card, Card Extra ve Nakito; üzerinde kart sahibinin ismi yer almayan ön ödemeli banka kartlarıdır.

Card Extra ve Nakito; manyetik bantlı seçeneğinin yanında EMV Chip özelliğine de sahiptir.

EMV Chip özellikli Card Extra ve Nakito, daha güvenli ve yurt dışında daha yaygın kullanım imkanı sunar.

Ön ödemeli kartınızın bakiyesi şifre ile korunur. Sadece şifreyi bilen kartla işlem yapabilir. Kartınız kaybolsa bile paranız kaybolmaz.

Ön ödemeli kartınızın para birimini; isteğiniz doğrultusunda TL, USD, EURO ve GBP olarak belirleyebilirsiniz.

Ön ödemeli kartınıza dilediğiniz zaman yeniden para yükleyebilir, yüklediğiniz tutarı dünyanın heryerinde alışverişleriniz ve MasterCard Logosu taşıyan ATM' lerden nakit çekim işlemleriniz için kullanabilirsiniz.

Tüm dünyada nakit çekim yapabileceğiniz ATM listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

TurkishBank 3D Secure Ödeme Hizmetimiz sayesinde, uygulamaya dahil “MasterCard SecureCode” logolu web sitelerinden ön ödemeli kartınız ile alışverişlerinizi daha güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. TurkishBank 3D Secure Ödeme Hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Ön ödemeli asıl kartınıza sınırsız sayıda ek kart oluşturabilirsiniz. Böylece kartınızın size sunduğu rahatlık ve hizmetlerden; şehirdışında veya yurtdışında eğitim gören çocuğunuz, evinizde size destek olan yardımcınız veya ödüllendirmek istediğiniz çalışanlarınız da faydalanabilir. Ayrıca şehir dışında ya da yurt dışındaki yakınlarınıza çok ucuza para göndermek için ek kart imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Turkish Bank şubelerinden nakit olarak, diğer bankalardan EFT veya SWIFT ile işlem tutarına göre maksimum 8.00 TL ödeyerek yurtdışına çok ucuza para transfer edebilirsiniz. Üstelik gönderdiğiniz tutar kart bakiyesine anında yansır ve dünyanın neresinde olursa olsun, kart sahibine ücretsiz SMS ile bilgi verilir.

Ay sonlarında asıl ve ek kart hamillerinin elektronik posta adreslerine ön ödemeli kart ekstresi gönderilir, böylece hesabınızı bilirsiniz!

Vadesi dolan ve/veya son kullanım tarihi yaklaşan kartlar otomatik olarak yenilenmediğinden; Şubelerimize ve/ veya (212) 373 73 73 Müşteri Destek Hattımıza başvurarak yeni bir kart alabilirsiniz.