TurkishBank kartları ile internette güvenli alışveriş yapabilmenin ayrıcalığını yaşayın!

İnternette Güvenli Alışveriş Nedir?

TurkishBank kartlarıyla internette güvenli alışveriş Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen 3D Secure çözümü ile sağlanmaktadır. Bu yolla Siz değerli kart hamillerimiz sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

TurkishBank 3D Secure Ödeme Hizmetinden faydalanmanız halinde, uygulamaya dahil “MasterCard SecureCode” logolu web sitelerinden alışverişlerinizi daha güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

TurkishBank 3D Secure Ödeme Hizmeti kanalıyla yapacağınız alışverişler, cep telefonunuza gönderilecek tek kullanımlık şifre ile sonuçlandırılmaktadır.

Cep telefonu kullanmıyor olmanız halinde, oluşturacağınız sabit şifre ile 3D Secure ile e-ticaret işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Tek Kullanımlık Şifre Uygulaması Nedir? Nasıl Faydalanabilirim?

MasterCard SecureCode uygulamasını destekleyen web sitelerinde yapacağınız alışverişlerde, Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek tek kullanımlık SMS şifresi ile alışverişlerinizi daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Alışveriş işleminizi tamamlayabilmeniz için cep telefonu numaranızın Bankamız kayıtlarında bulunması önemlidir. Cep telefonu numaranızı (212) 373 73 73 numaralı Müşteri Destek Hattımızı arayarak doğrulayabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

1. 3D Secure İnternet Ödeme Hizmetini Nerelerde Kullanabilirim?
3D Secure İnternet Ödeme Hizmeti, sadece bu sisteme dahil sanal işyerlerinde kullanılabilir. Bankamıza ait kartınız ile "MasterCard SecureCode" logosunu gördüğünüz sanal işyerlerinde alışverişlerinizi daha güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz.
2. 3D Secure İnternet Ödeme Hizmeti'nden Nasıl faydalanabilirim?
3D Secure İnternet Ödeme Hizmeti, TurkishBank'ın tüm müşterilerine sunduğu ücretsiz bir hizmettir. Kartınızı aldığınız anda bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.
3.Şifremi bloke ettim, ne yapabilirim?
Şifrenizi bloke etmeniz halinde son denediğiniz işlemden bir saat sonra tekrar işlem deneyerek yeni SMS şifresi alabilirsiniz. Şifrenizle ilgili herhangi bir sorunda +90 (212) 373 73 73 numaralı Müşteri Destek Hattı' mızı arayabilirsiniz..

Şifrenizi bloke etmeniz halinde 0 212 373 73 73 numaralı Müşteri Destek Hattı' mızı arayarak şifrenizdeki blokeyi açtırabilirsiniz.
4.3D Secure İnternet Ödeme Hizmetinden Faydalanarak Yaptığım İşlemleri Görüntüleyebilir Miyim?
3D Secure İnternet Ödeme Hizmeti'nden Faydalanarak yaptığınız son 10 işleminizi, kart numaranız ve 3D Secure şifreniz ile giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz. İşlemlerinizi görüntülemek için lütfen tıklayınız.