Ek Kredi Kartı

Turkish Bank kredi kartı ayrıcalıklarını yakınlarınıza da yaşatın!

Asıl kartınıza bağlı olarak dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir ve çıkartacağınız ek kartların limitini, asıl kart limitinizin belirli bir oranıyla sınırlayabilirsiniz. Asıl kredi kartının limitinde yapılan herhangi bir düzenleme, anında ek kartlara da yansıtılmaktadır.

Ek kart hamillerinin tüm harcamaları, asıl kart hamilinin hesap özetinde yer alır ve ek kart numarası altında gösterilir. Hesap özetinde yer alan dönem borcu asıl kart hamili hesabından tahsil edilir.

Ek kredi kartlarının harcama ve nakit çekim işlemlerinden kazanılan puanların asıl kart hamili puanlarına ilave edilir.

Turkish Genç Kart

Turkish Bank Gençlerin de Hizmetinde!

Turkish Bank kartlarının avantajlarından çocuklarınız da yararlansın ister misiniz?

Sevgili anne ve babalar, Turkish Bank'tan çıkartacağınız MasterCard Kredi Kartınıza ya da CashCard'ınıza bağlı olarak çocuğunuza Genç Kredi Kartı veya Genç CashCard çıkartabilirsiniz.

Genç Kredi Kartı

Çocuğunuza ayrıcalıklı Turkish Bank Genç Kredi Kartı çıkarmak için 17 yaşından gün almış olması yeterli olacaktır. Size en yakın şubemize gelerek kendi kredi kartınıza bağlı olarak talep edeceğiniz Genç Kredi Kartı ile çocuğunuz, sizin belirleyeceğiniz kart limitine sahip olur. Bu limit dahilinde alışveriş yapabilir, genç kart limitinin %20'si kadarıyla nakit avans da çekebilir. Başvuru için sizin imzanız ve çocuğunuzun nufüs cüzdan fotokopisi ve imzası yeterli olacaktır.